آترین دکور

شرکت طراح و تولید کننده انواع مبلمان و دکوراسیون داخلی ” آترین ” با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در عرصه تولید و رنگ های زینتی محصولات چوبی و همکاری با فعالان و دست اندرکاران مطرح و به نام در حوزه صنعت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و همچنین مشتریان انفرادی در شبکه نمایشگاهی خود، همواره سعی نموده است با تلفیقی از دانش فنی، تجربه هنری و حرفه ای خود، رضایت خاطر مخاطبین خود را فراهم نماید و به لطف خداوند کارنامه قابل قبول در این خصوص از خود به جا گذاشته است.

فروشگاه آترین دکور

 • 1380

  1

  تاسیس

  این مجموعه در اوایل سال ۱۳۸۰ با نام رنگ امیران،  در زمینه رنگ سازی و رنگ کاری تخصصی زینتی، بر روی محصولات چوبی شروع به کار نمود.

  نفرات متخصص : ۶ نفر

  نیروی اجرائی : ۱۴ نفر

  مساحت کارگاه : ۳۵۰ مترمربع

  محل : جاجرود

 • 1386

  توسعه

  در پی ۶ سال فعالیت و تجربه موفق کاری و تعدد پروژه ها در سال ۱۳۸۶ فضای کارگاه به ۱۲۰۰ مترمربع ارتقاء یافت که هم زمان در بخشی از آن با استفاده از ماشین آلات ایتالیایی و نفرات متخصص، طراحی و ساخت قطعات دکوراسیون داخلی و مبلمان راه اندازی گردید.

  نفرات متخصص : ۱۵ نفر

  نیروی اجرائی : ۴۷ نفر

  مساحت : ۱۲۰۰ مترکربع

  محل : جاجرود

  2

  1386

 • 1390

  3

  سرمایه گذاری کلان

  در سال ۱۳۹۰ این مجموعه به طور کامل به توانایی طراحی تا اتمام تولید، دست یافت، که موارد اضافه شده در طرح توسعه، به خط تولید،  فضاسازی  جدید برای منبت کاری، خیاطی و رویه کاری بوده و در همین سال به دلیل همکاری با صنعتگران مطرح در زمینه دکوراسیون داخلی و ارئه محصولات جدید به بازار، این مجموعه با نام مبلمان آترین در عرصه مستقیم کار خود را آغاز نمود.

 • 1396

  اولین نمایشگاه دائمی

  تاسیس و راه اندازی فروشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی در تهران خیابان ولیعصر باعث گردید مخاطبان زیادی با نوع تولید و کیفیت محصولات آشنا شوند که تا کنون موفق گردیده ایم به تعدات خود در خصوص کیفیت کالا، در قبال اعتماد مشتریان گرامی عمل نمائیم .

  4

  1396